כנס הלל ״הדור הבא״: מידע לנרשמים

היי, ברוכים הבאים לדף מידע עבור כל הנרשמים לכנס ״הדור הבא״!

כאן אתם יכולים לקבל מידע חשוב לקראת הגעתכם לכנס ולהדפיס שני טפסים חשובים לקריאה, חתימה והבאה לכנס (חובה כדי להשתתף בכנס).

רוצים להגיע? אבל עוד לא נרשמתם?

הכנס ״הדור הבא״ 2017 מלא. אבל לפעמים יש ביטולים ממש לפני תחילת הכנס. במקרא שיש, ניצור קשר עם אלה ברשימת המתנה שכבר מילאו טופס זה (בהגשה אונליין):

טופס הרשמה

לכל הנרשמים, לא לשכוח לקרוא, להדפיס, לחתום ולהביא את טופס הסכמת הורים ודף כללי התנהגות:

לא תוכלו להיכנס לכנס בלעדיהם!

הסכמת הורים

כללי התנהגות

טופס בקשה לסיוע כספי למילוי אונליין:

(לאלה שאינם יכולים להגיע לכנס בלי עזרה כספית)

סיוע כספי

מידע ושאלות

כנס ״הדור הבא״

עידוד והדרכה לבני נוער, דוברי עברית וערבית, שרוצים לפתח את עצמם כמהללים, זמרים, מוזיקאים, טכנאי סאונד, כותבי שירים, מדרכי הלל, ולוחמי תפילה.

כמה עולה הכנס ואיך משלמים?

עלות הכנס היא 400 שקלים לאלה שנרשמו לפני ה-30 למאי. למי שנרשם אחרי, 500 שקלים לכל השבוע.

ניתן לשלם בצ׳ק על שם ״אומות בעד ישראל״.

אלה שצריכים עזרה כספית מעבר לזה כדי להגיע יכולים למלא טופס בקשה לסיוע כספי כאן:

https://dorhaba.com/בקשה-לסויע-כספי-הנחה-במחיר/?lang=he

ונשמח לעזור לכם במידה האפשרית.

משלמים במקום, בהגעה לכנס, בצ׳אק או במזומן. אנחנו נספק חשבוניות.

לנוער שלא יכולים להשתתף בכנס בגלל מבחנים, הם מוזמנים לבוא לאסיפות הערב ללא תשלום. (רק לא יקבלו ארוחת ערב. אבל יהיה כיבוד קל.)

מתי מתחיל הכנס?

מגיעים לכנס בהגעה עצמית או עם חברים. ההרשמה וקבלת הפנים מ12:00-15:00 ביום שני, ה26 ליוני. רצוי להגיע הכי קרוב ל12:00 שאפשר כדי שיהיה לכם זמן לשלם, לקבל מפתח לחדר, צמיד, ולוח זמנים. יהיו כריכים וחטיפים. האסיפה הראשונה מתחילה ב15:00 והשיעור הראשון  ב16:30. יש רק מפתח אחד לכל חדר ומי שמגיע ראשון יקבל אותו ויהיה אחראי על המפתח.

מתי מסתיים הכנס?

הכנס מסתיים ביום שישי, ה30 ליוני, בשעה 12:30. למי שצריך טרמפ הביתה, ניתן לפנות לקבוצת וואטסאפ של הכנס. תהיו הסעות משלנו לתחנות אוטובוסים.

איך מגיעים?

אין הסעה משלנו לכנס. ההגעה היא עצמית. אם ההורים שלכם לא יכולים להביא אתכם, כדאי להגיע עם חברים מהאזור שלכם שגם באים. אם לא ידוע לכם מישהו כזה תפנו לקבוצת וואטסאפ של הכנס ותשאלו מי בא מהאזור שלכם.

באוטו מתל אביב: קחו  כביש 1 לירושלים, צאו ביציאה ״נווה אילן״ (מס. 425 במפה), המשיכו עד ככר תנועה ושם פנו שמאלה (אתם תראו תחנת דלק של ״אלביס״ בצד שמאל), אחרי 500 מטר פנו ימינה ליד השמונה (מס. 4115 במפה). סעו עד הסוף למעלה עד שתראו חניה וקבלה של המלון. הכניסה לכנס מסביב מחוץ לאולם זית, האולם העיקרי במלון.

באוטו מירושלים: סעו בכביש 1 לתל אביב. צאו ביציאה ״נווה אילן״ (מס. 425 במפה), המשיכו עד ככר תנועה ושם פנו שמאלה (אתם תראו תחנת דלק של ״אלביס״ בצד שמאל), אחרי 500 מטר פנו ימינה ליד השמונה (מס. 4115 במפה). סעו עד הסוף למלעלה עד שתראו חניה וקבלה של המלון. הכניסה לכנס מסביב מחוץ לאולם זית, האולם העיקרי במלון.

באוטובוס מתחנת המרכזית בירושלים: קחו קו 185 מירושלים לנווה אילן, תרדו בתחנה שמיד אחרי תחנת פונדק ״אלביס״. יהיו הסעות משלנו  משם עד כניסת המלון.

באוטובוס מהצפון או מתל אביב: יש מספר דרכים להגיע. כעיקרון צריך לקחת אוטובוס לירושלים, לרדת ב-״מחלף חמד״, לעבור את הגשר, ולעלות על אוטובוס קו 185 לנווה אילן או קו 189 למסעף נווה אילן. יש לרדת בתחנה שמיד אחרי תחנת פונדק ״אלביס״. יהיו הסעות משלנו משם עד כניסת המלון. אפשר לקבל הוראות מפורטות יותר באפליקציית Moovit או בלינק כאן.

מה להביא?

תנ׳׳ך וברית חדשה

שק שינה, כרית ופנס(רק לבנים שהתנדבו לישון באוהל הבדואי ללילה הראשונה או לכנס כולו). אנחנו נספק מזרני לינה.

כלי נגינה משלכם וכלי נגינה לשימוש מישהו אחר בכנס, רק במידה האפשרית. כמובן אם אתם לומדים קלידים, אי אפשר להביא אותם לכנס, אבל אולי אפשר להביא גיטרה לשימוש של מישהו אחר שלומד גיטרה אבל אין לו גיטרה משלו להביא (יש כמה). כל כלי נגינה ניתן לשימוש, יהיה מתחת להשגחה של המורים בשיעורים. על כל כלי נגינה להיות מתויג עם שם ומספר טלפון.

בגד ים ומגבת. בנות מבוקשות ללבוש בגד ים שלם (שלא מראה בטן). אם אין להן, אז הן צריכות ללבוש גופיה חשוכה מאל בגד הים שמכסה את הבטן.

שמפו, משחת שיניים, מברשת שיניים…וכו׳. יש סבון במלון.

בגדים ל5 ימים, 4 לילות. בקשר לבגדים, בנות מבוקשות לא ללבוש גופיות צמודות או עם רצועות דקות או בלי רצועות, חולצות בטן או חולצות עם מחשוף. וגם לא ללבוש מכנסיים קצרים או חצאיות קצרות מקצות האצבעות כשהן מונחות לצידי הגוף.

דפי אקורדים לשירי הלל האהובים שלכם או לשיר מיוחד שאתם רוצים לשיר ב״ערב מיקרופון פתוח״.

מחברת ועפרון לשיעורים הקבוצתיים.

מה המטרה?

מטרת הכנס היא לראות אתכם (הנוער המשיחי) פורחים בחיי תפילה והלל היומיומיים שלכם, ולעודד התחברות ושיתוף פעולה בין נוער יהודי וערבי!

מה עושים?

יהיו שיעורי מוזיקה קבוצתיים, סדנאות, לימוד על הלל ותפילה, הרכבת צוותי הלל, ערב הלל ותפילה מודרך על ידי נוער, שחייה,  ומיקרופון פתוח! גם תהיה הזדמנות להתחברות עם נוער ערבי שגם מגיע.

– יהיה ערב הלל והפגעה מודרך על ידי נוער (אתם!) ונזמין אחרים מחוץ לכנס לבוא.

– בערב ״מיקרופון פתוח״ תהיה לכם הזדמנות לשיר שיר מיוחד או שיר שכתבתם (לבד או עם אחרים).

– בטופס הרשמה, ניתן לבחור אם אתם רוצים להשתתף בשחייה בכנס או לא. נקח את כל אלה שרוצים לבריכה של מסילת ציון (ללא תוספת תשלום).

– במשך הכנס, אנחנו מתכננים לצלם קליפ מקצועי לשיר ״בוא ישוע״ מהדיסק ״קול קורא״. אתם מוזמנים להיות בקליפ. צריך פשוט חתימה מההורים בטופס הסכמת הורים (למלא).

הנה לוח הזמנים לכנס.

מתי?

26-30 ליוני, 2017 (יום ב׳-יום ו׳), 4 לילות

– לאלה בכיתות י״א-י״ב, חשוב לבדוק מה תאריכי בגרויות שלכם. יכול להיות שהן במשך הכנס :-(. אם אתם רק יכולים להגיע לחלק מהכנס ולא לכנס כולו, יש אפשרות בטופס הרשמה להירשם רק לימים או ערבים מסוימים. אבל כמובן, עדיף להגיע לכל הכנס.

איפה?

ביד השמונה, ירושלים

– לינה לרובכם תהיה בחדרים של 3-4 אנשים במיטות ובמזרנים על הרצפה. אך בלילה הראשונה 35 אנשים (חלק מהבנים) יישנו בחוץ באוהל בדואי ביד השמונה. זה כולל גישה למקלחות ושירותים. אחרי הלילה הראשונה, רק 20 בנים ימשיכו לישון, בהתנדבות, באוהל הבדואי.

למי?

למהללים צעירים מגיל 13 עד 18, כיתות ז׳-י׳׳ב, בכל רמה של ניסיון במוזיקה, הלל, תפילה, הפעלת סאונד, וצילום ווידאו.

– אם אתם בני 12, ובכיתה ז׳, אתם יכולים לבוא!

– אם סיימתם תיכון ואתם רוצים לבוא כמדריכים, עוזרים, או טכנאיי סאונד לכנס, אתם מוזמנים בחום לב! (עם המלצה מרועה קהילה כמובן) נא ליצור קשר איתנו ב-info@dorhaba.com. אנחנו זקוקים לעוד עוזרים ומדריכים צעירים!

באיזה שפה?

בעיקר בעברית. הכל מתורגם גם לערבית. שיעורי המוזיקה הקבוצתיים יהיו מתורגמים מאנגלית לעברית (יש צוות של 15 מוזיקאים מארה׳׳ב שמלמדים בכנס) גם יהיו מדריכי הלל מקומיים שיבואו לחלק אתכם. יהיו זמני הלל בעברית וגם בערבית (שימו לב!), וזמן אחד של הלל באנגלית מודרך על ידי הצוות מארה׳׳ב.

מחכים לראות אתכם שם! ומחכים בצפייה גדולה על מה שהאדון יעשה בלבבות של כולנו,

צוות כנס ״הדור הבא״

info@dorhaba.com

כאן אתם יכולים לראות כמה תמונות משנה שעברה ביחד עם הסבר ועדויות באנגלית

גלילה למעלה